Iisalmi

Betonimestarit Oy
Ahmolantie 3
PL 57
74101 Iisalmi

Telefon (+358 0)20 743 3900

Fax/försäljning och produktion +358 (0)20 743 392
Fax/ekonomistyrning +358 (0)20 743 3901   
E-postadresser: förnamn.efternamn@betonimestarit.fi

Produktion

Jouni Tikkunen
Fabrikschef

Telefon +358 (0)20 743 3903
jouni.tikkunen@betonimestarit.fi

Kari-Pekka Heinonen
Produktionschef (för hela BM-gruppen)
Telefon +358 (0)20 743 3907
kari-pekka.heinonen@betonimestarit.fi

Mika Saarelainen
Direktör
Telefon +358 (0)20 743 3918
mika.saarelainen@betonimestarit.fi

Offertkalkylering

Eila Ålander
Telefon +358 (0)20 743 3906
eila.alander@betonimestarit.fi

Transportplanering

Tomi Lehtolainen
Telefon +358 (0)20 743 3915
kuljetukset.iisalmi@betonimestarit.fi

Fabriksservice

Arto Tikkanen
Fabriksservicechef (för hela BM-gruppen)
Telefon +358 (0)20 743 3475
arto.tikkanen@betonimestarit.fi

Kvalitetskontroll

Raija Korhonen
Kvalitetskontrollchef (för hela BM-gruppen)
Telefon +358 (0)20 743 3925
raija.korhonen@betonimestarit.fi

Administration

Sirkku Saarelainen
Administrationschef (för hela BM-gruppen)
Telefon +358 (0)20 743 3913
sirkku.saarelainen@betonimestarit.fi

Ekonomiförvaltning

Telefon +358 (0)20 743 3900